GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 5762292
*
nr 576 2292
Vaser
4 st, Keramik, höjd: 16-26
Kondition: nagg
Utrop:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 april 2009
kl 19:56:56
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik vaser
-
5209 Vaser
2 st, keramik. Höjd: 17 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:03
-
3375 Vaser
ett par, målad dekor, senjugend. Höjd: 31 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:56
*
Vaser
Kondition: nagg
nr 576 2292
Vaser
4 st, Keramik, höjd: 16-26
Kondition: nagg
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Sista tid för bud online: |
måndag 6 april 2009 |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik vaser
-
5209 Vaser
2 st, keramik. Höjd: 17 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:03 -
3375 Vaser
ett par, målad dekor, senjugend. Höjd: 31 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:56